Vyhledávání


Powered by Google
Česky English Deutsch

Aktuální teploty

Železný brod -100°
Jizerka 16°
Lysa hora 15°
Čertovo břemeno 15°
Držkov 15°
Kamenec 15°
Vrbova bouda 15°

Stanice Čertovo břemeno

Stanice Čertovo Břemeno

Měření z golfového hřiště Čertovo Břemeno na České Sibiři v Alenině Lhotě za posledních 48 hodin. Obnova stránky po deseti minutách.
Děkujeme panu JUDr. Jiřímu Němcovi za sponzorství této stanice. foto

Záběr, na který se právě díváte, byl pořízen 30.08.2005 08:40. Obrázek (poklepnutím na něj ho dostanete ve větším formátu) ukazuje on-line záběr části golfového hřiště od klubovny s cvičným jamkovištěm (putting green) v popředí a jamkou 9 v pozadí. Na obzoru napravo nahoře, porostlé stromy, jsou hráz a břehy rybníku Ježek. Nad ním za lesem je osada Ounuz, 700 m n m, již mimo záběr. Čertovo Břemeno a Cunkov jsou ješte více napravo. Denní galerie těchto snímků je na této stránce. Nedoporučujeme ji však pro její značný objem otevírat, jste li právě připojeni přes modem s pomalým připojením. Poklepnutím na zmenšené obrázky dostanete záběry v nejlepším rozlišení.

Celkové výškové rozpětí záběru je cca 620 m n m - 670 m n m. Osa záběru kamery míří na (jiho)západ s 10 stupňovou jižní úchylkou. Hřiště se nachází asi 4 km na severovýchod od Jistebnice resp. 6 km jihozápadně od Sedlce - Prčice. Měříme teplotu, vlhkost, srážky a tlak.